11 grudnia 2017

Wynajem autokarów Białystok

W naszej ofercie odnajdziesz również możliwość wynajmu autokarów Białystok – Cała Polska i Europa.

Zapewniamy nowoczesne autokary z klimatyzacją, reprezentacyjne (jeśli planujesz wynająć autokar na ślub bądź wyjazd firmowy) oraz z kwalifikowanym kierowcą.

Prowadzimy wynajem autokarów z Białegostoku na dowolnie długie terminy, wycieczki objazdowe oraz pielgrzymki.

Autokar na wesele Białystok

Jeżeli planujesz wesele z dużą liczbą gości – autokar staje się niezbędny. Nasze reprezentacyjne maszyny wraz z kierowca pomogą przewieźć Twoich gości do kościoła i na salę weselną. Odpowiednio dobrany, kulturalny kierowca pomoże w odpowiedniej oprawie przejazdu oraz terminowo wywiąże się z dostarczenia pasażerów na miejsce. Nie czekaj, zdecyduj się na komfortowy wynajem autokarów z Białegostoku już teraz.

Autokar na pielgrzymki Białystok

Odpowiadając na liczne prośby seniorów stworzyliśmy ofertę wynajem autokarów białystokwynajmy autokarów na pielgrzymki z Białegostoku. Gwarantujemy schludne, sprawne i wygodne autokary z klimatyzacją. Zapewniamy kulturalnego, niepalącego kierowcę, który zabierze Państwa w objazdową pielgrzymkę po najważniejszych miejscach sakralnych kraju i zagranicy.

Wynajem autokarów Białystok – tylko u Skowrońskich tak tanio!

Autokar na wycieczkę z Białegostoku

Organizujemy także klasyczne wycieczki autokarem z Białegostoku oraz możliwość wynajem autokaru na wyjazd integracyjny firmowy Białystok – cała Europa.

Zapewniamy specjalnie dobrane normy spalania, tak aby można było wjechać w centra zagranicznych miast.
Zadzwoń do nas już teraz, nie czekaj !